Кейн: Ериксен повлия перфектно
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн похвали включването на Кристиан Ериксен в първия кръг от Висшата лига срещу Астън Вила, като го определи за перфектно, след като шпорите обърнаха противника от изоставаща позиция до 3:1 след влизането на датчанина.
"Всички знаем какъв е Кристиан. Аз играя с него вече пет, шест години. Той има качества с топката, асистира и вкарва голове. Влезе и започна да диктува темпото, което беше перфектно. Започнахме второто полувреме с висока скорост и когато Тангай вкара гола си натиснахме до края. Останахме в мача, създадохме положения и успяхме да вкараме няколко."
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Анонс на 23-ти кръг от Висшата лига
- Томас Франк: Прокълнати сме!
- Бергвал ще отсъства до три месеца
- Тотнъм обяви трансфера на Соуза
- Тотнъм отправи запитване за Съмървил
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]