Оле: Нямам съмнения, Погба иска да играе за Юнайтед
Оле Гунар Солскяер настоя, че Пол Погба има желанието да играе за Манчестър Юнайтед, въпреки слуховете за неговото напускане в посока Реал Мадрид. Французинът се свързва и със завръщане в Ювентус, който прави голяма заявка за спечелване на Шампионска лига този сезон.
След последната приятелска среща в предсезонната подготовка с Милан вчера, спечелена от Юнайтед, Солскяер бе запитан за Погба:
"Да, нямам никакви съмнения. Той вероятно ще се върне на тренировки следващата седмица. Това не е контузия, но има някаква болка. Той не е контузен, но нямаше как да рискувам с него този уикенд.
"Говорих и с Ромелу за поста му в социалните мрежи. Да го кажем така - случаят е приключен."
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Ангело Щилер
- Фарке: Смелостта ни донесе победата на „Олд Трафорд“
- Фенове на Ман Юнайтед откриха ключов детайл при изгонването на Мартинес
- Бруно Фернандеш: По-добре да мълча за съдийството
- Исторически срив за Ман Юнайтед срещу Лийдс на „Олд Трафорд“
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]