Лукаку се надява да играе срещу Юнайтед на 20 юли
Нападателят Ромелу Лукаку се надява да премине в Интер до 20 юли, за да играе срещу Манчестър Юнайтед в приятелски мач на този ден.
Лукаку е цел номер едно за старши- треньора на "нерадзурите" Антонио Конте през летния трансферен прозорец, но в момента клубът от Серия А няма необходимите £ 75 милиона за закупуване на Ромелу.
За да привлече 26-годишният белгиец, Интер трябва да продаде няколко играчи, които не са част от плановете на Конте. Този процес може да отнеме време, но според италиански източници, съдбата на Лукаку трябва да бъде изяснена през следващите две седмици.
Поне самият Конте и Лукаку се надяват на това, въпреки факта, че нападателят започна предсезонно обучение с "червените дяволи".
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]