Юнайтед предложи 40 млн. за Муса Дембеле
Манчестър Юнайтед отправи оферта за нападателя на Олимпик Лион Муса Дембеле, твърди Goal.com.
Според източника, "червените дяволи" са готови да платят 40 милиона евро за 22-годишния нападател на френския клуб. Съобщава се, че Юнайтед следи французина още от участието му в младежките отбори на ПСЖ.
Дембеле се премести в Лион през миналото лято от Селтик за 22 млн. евро. През този сезон той участва в 51 мача, в които вкара 23 гола и даде 6 асистенции. Договорът на футболист с Лион е валиден до лятото на 2023 година.
- Днес Ман Юнайтед трябва да потвърди назначаването на Карик
- Хакери проникнаха в акаунта на Бруно
- Ман Юнайтед преговаря с Карик
- Реал Мадрид може да се конкурира с Ман Юнайтед за халфа
- Брайтън изхвърли Ман Юнайтед от ФА Къп рекордно рано
- Защо сега?
- Ман Юнайтед разглежда Анчелоти за свой мениджър
- Аморим се ядосал, след като Ман Юнайтед спрял да го третира като мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]