Юнайтед се интересува от Рабио
Манчестър Юнайтед се интересува от полузащитника на ПСЖ Адриен Рабио, след като по - рано изпусна Юлиан Бранд.
Очаква се, че "червените дяволи" значително ще обновят своя състав през лятото, но Даниел Джеймс от Суонзи и Шон Лонгстаф от Нюкасъл съвсем не са точно тези новодошли, на които разчитат феновете на Юнайтед.
Изданието Manchester Evening News бърза да увери феновете на клуба "Олд Трафорд", твърдейки, че Юнайтед се интересува и от играчи от по-висок калибър.
По-специално говорим за Рабио, който не играе на практика от декември, поради отказа да подпише нов договор с ПСЖ. 24-годишният французин ще напусне "Стад де Франс" като свободен агент и вече избира нов клуб.
Съобщава се, че Юнайтед следи Рабио още от времето на Луис Ван Гаал. Въпреки това, в борбата за Адриен, "дяволите" рискуват да се изправят пред конкуренцията от Реал.
Освен това миналата седмица Юнайтед направи питане за Бранд, но преди два дни немският национал подписа с Борусия Дортмунд.
- Ашли Йънг се сбогува емоционално с футбола
- Манчестър Юнайтед иска да задържи Майкъл Карик до 2029 година
- Ман Юнайтед е все по-близо до назначението на Карик
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]