Юнайтед се интересува от Ришарлисон
Манчестър Юнайтед се интересува от нападателя на Евертън Ришарлисон, съобщава The Telegraph.
Според източника, Юнайтед обмисля възможността да привлече футболиста през летния трансферен прозорец. Стойността на сделката може да бъде 58 милиона евро. По-рано имаше информации, че нападателят се намира в сферата на интересите на Барселона, Милан, Ливърпул, ПСЖ, Челси и Атлетико.
21-годишният Ришарлисон се премести в Евертън от Уотфорд през миналото лято. Размерът на трансфера бе за 39.2 млн. евро. През този сезон той участва в 33 мача от английската Висша лига, в която стана автор на 13 гола, а също така и на една асистенция.
Бразилецът има договор с английския клуб до лятото на 2023 година.
- Манчестър Юнайтед отново проучва Едерсон от Аталанта
- Матеуш Фернандеш: Брунo е моят пример в националния отбор
- Фърдинанд: Андерсън е идеален за Манчестър Юнайтед
- Майкъл Карик – фаворит да остане начело на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед отново следи Едерсон от Аталанта
- Манчестър Юнайтед следи Феран Торес като вариант за нападението
- Интер Маями преговаря с Каземиро
- Бейл призна защо е отказал на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]