Мане иска да стане легенда на Ливърпул
Нападателят Садио Мане намекна, че бъдещето му е свързано с Ливърпул, обявявайки намерението си да стане легенда в мърсисайдския клуб.
Преди няколко дни испанското издание на El Confidencial съобщи, че Мане е станал главна трансферна цел за Реал Мадрид, на който той вкара в последния сезон в Шампионска лига. Твърди се, че Реал може да предложи повече от 130 милиона паунда за Садио, но 27-годишният сенегалец, който отбеляза 21 гола през този сезон, има други планове и те не са свързани с Кралския клуб.
"Разбира се, искам да стана легенда - не само на Ливърпул, но и на цялата Висша лига, това е една от моите цели. Ще направя всичко възможно да постигна възможно най-много.
Вече достигнах рубежа от 100 мача за Ливърпул, и това много означава за мен. Невероятно е да изиграеш толкова много срещи за такъв клуб.
Както винаги съм казвал, аз съм много щастлив да играя за този клуб. Наслаждавам се всеки ден тук и със всички сили се старая да спечеля нещо за този отбор", заяви Мане за официалното списание на Ливърпул.
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
- Семейна трагедия сполетя Салах
- Невил: Никой съдия не бива да отменя гола на Черки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]