Челси убедителен без Игуаин (видео)
Челси прие Брайтън в срещата от тридесет и втория кръг на английската Висша лига. Днес домакините спечелиха с 3:0 в присъствието на Еден Азар и Оливие Жиру, които липсваха в предишната среща от първенството, когато тимът не показа особена игра срещу Кардиф.
В 38-ата минута днес Оливие Жиру откри резултата след добра атака с много подавания на "сините", в края на която Хъдсън-Одой намери французина за удар от близо и 1:0.
В 60-ата минута Азар удвои с добър удар в далечния ъгъл за 2:0 след асистенция на Лофтъс Чийк. Само 3 минути след това белгиецът пък асистира на Лофтъс Чийк за 3:0 при идентичен гол.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Астън Вила ще задържи Челси в Лондон
- Мареска: Продължаването на растежа е най-важното нещо
- Арисабалага: Трябва да се борим срещу силни отбори, ако искаме трофей
- Челси може да предложи 60 милиона за 17-годишен
- Ман Сити и Байерн се интересуват от талант на Челси
- Мареска: Клубът ще реши заслужавам ли нов договор
- Челси се върна до точка с Нюкасъл (видео)
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]