Батистута: Третират Игуаин лошо
Бившият нападател Габриел Батистута подкрепи Гонзало Игуаин след като 31-годишният обяви края на кариерата си за националния отбор на Аржентина. Игуаин направи това в четвъртък, като нападна критиците си, които сочат само неговите пропуски. Със 75 мача за национала Игуаин има 31 гола и е на 6-та позиция във вечната ранглиста на реализаторите на страната си.
"На мен ми изглежда като страхотен нападател. Уважаван е по целия свят. Третират го зле в Аржентина. Говорим за обстоятелството, че нападателите пропускат по 200 положения, но е важно да вкарат едно, две или три когато трябва, и те се помнят за тези моменти, а не за пропуските.
"Но има и обратното. Игуаин вкара 200 гола и пропусна 3 в грешния момент. В Аржентина, за съжаление, го помнят заради това. Но той е един от най-добрите нападатели в света."
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]