Марсиал и Лингард ще пропуснат 2-3 седмици
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле-Гунар Солскяер заяви, че нападателят на отбора Антони Марсиал и халфът Джеси Лингард ще пропуснат две-три седмици заради контузии, получени в мача с ПСЖ от Шампионска лига. Предполага се, че Марсиал и Лингард са с травми на задната повърхност на бедрата.
Това означава, че двамата ще пропуснат мача с Челси от 1/8 - финалите на ФА Къп (18 февруари) и домакинството на Ливърпул от 27-ия кръг на английската Висша лига (24 февруари). В допълнение, Антони и Джеси не могат да участват в мача с ПСЖ, който ще се проведе на 6 март в Париж.
- Ман Юнайтед може да привлече играч от бившия отбор на Карик
- Ман Юнайтед няма да прави трансфери заради Карик
- Карик: Искам да създаваме зрелище
- Гласнер може да загуби шансовете си да ръководи Ман Юнайтед
- Посъветваха Карик с кого най-напред трябва да се раздели
- Ясно е защо Ман Юнайтед избра Карик вместо Солскяер
- Ясно е първото попълнение при Карик
- Барса преговаря с Ман Юнайтед за Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]