ПСЖ иска да купи Вилиан
ПСЖ искат да закупи бразилския халф на Челси Вилиан, съобщава Sky Sports.
Според източника, френският клуб се надява да привлече футболиста преди да бъде затворен зимният трансферен прозорец. Парижаните виждат в лицето на крилото заместник на сънародника му Неймар, който поради травма ще отсъства в продължение на два месеца и половина.
Въпреки това ще бъде много трудно да бъде закупен Вилиян, тъй като Челси не планира да се раздели с него.
Вариант за ПСЖ бе и привличането на Месут Йозил под наем, но вчера стана известно, че немецът е отказал преход в Лига 1.
30-годишният Вилиан се премести в Челси през лятото на 2013 г. от Анжи. Трансферът възлизаше на 35,5 млн. евро. През този сезон той участва в 23 мача от английската Висша лига, в които стана автор на три гола, а също и на три асистенции.
Договорът му с клуба е валиден до лятото на 2020 година.
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]