Игуаин дебютира в класика за Челси срещу Шефилд

Челси посрещна Шефилд Уенсди в срещата от четвъртия кръг на ФА Къп. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините спечелиха с убедителното 3:0 след голове от Вилиан и Хъдсън-Одой, а новото попълнение Гонзало Игуаин дебютира за тима и игра 85 минути преди да бъде заменен от Оливие Жиру.

В 26-ата минута резултатът бе открит от Вилиан от дузпа, спечелена от Азпиликуета. В полувремето имаше и друга дузпа, отменена след използване на ВАР.

В 50-ата минута на втората част гостите намериха гредата на Кабалеро в силен старт. В 64-ата минута обаче Хъдсън-Одой бе намерен от дълго подаване на Кристенсен, финтира защитник и стреля в близкия ъгъл за 2:0.

В 85-ата минута крайният резултат 3:0 оформи отново Вилиан, намерен от резервата Жиру.