Фелаини: Сити ще загуби
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Маруан Фелаини смята, че Манчестър Сити няма да остане непобеден до края на Висшата лига, въпреки формата на тима до момента. "Гражданите" спечелиха 10 и бяха равни в 2 от 12-те кръга до тук в първенството, като Ливърпул и Челси също нямат допуснати загуби до момента.
"Те ще загубят. Те са добри, имат добри играчи, но е възможно да вземеш победа от тях. Е, ние загубихме срещу тях, но имаме втори мач на Олд Трафорд и ще видим. Аз мисля, че те са много уверени. Играят добър футбол. Играят атакуващо, имат добра динамика и ще видим какво ги чака в бъдеще."
Въпреки че Юнайтед е на осма позиция, Фелаини не смята, че разликата с лидера е голяма:
"Аз не мисля, че пропастта е непреодолима. Спомням си когато пристигнах в Англия - тогава говорехме за топ 4, а сега е топ 6 - всяка година става по-трудно."
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]