Пеп: Предпочитам секса пред тренировките
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола коментира думите на Дани Алвеш, че треньорските му методи са по-добри от секса. Алвеш, който спечели два пъти Шампионска лига с Гуардиола в Барселона, направи този коментар в новия филм за Барса - 'Take the Ball, Pass the Ball'.
Преди дербито с Манчестър Юнайтед Пеп бе запитан от репортери за това, като сподели:
"Аз предпочитам секса много повече. Аз виждам огромен списък от играчи, които сега са противници, но те ме обичат. Дани е един от тях.
"Но от друга страна, в Швеция и други, не ме харесват толкова. Обикновено хората, които не играят много не са твои фенове. Ние опитваме да ги убедим, но това понякога не се получава."
- Гурдиола оцени шансовете на Ман Сити срещу Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще се наложи над Ман Сити и в Испания
- Мармуш: Това е първият хеттрик в моята кариера
- Гуардиола иска да се отърве от три звезди
- Мърсън: Ерата на Манчестър Сити приключва
- Гуардиола: Отборите трябва да имат по 40 играчи, но това е невъзможно
- Ман Сити с голяма победа в съдебната си битка с Висшата лига
- Мармуш с първи хетрик за Сити над Нюкасъл (видео)
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]