Клоп: Ще дойде моментът и на Шакири
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп настоя, че моментът на новото попълнение Шердан Шакири ще настъпи, след като до момента нападателят чака възможност да се прояви. Шакири пристигна през лятото за 13.5 милиона лири, но до момента изигра само 32 минути в сезона.
"Той е много жизнен, много позитивен. Не всичко е до представянията, но той е такъв и в съблекалнята. Всички обичат Шак. Така стоят нещата. Това, че не играе много е повече моя грешка, а не негова. Той прави всичко, за да играе, трябва да съм честен. Аз правех различни решения, но времето му ще дойде със сигурност.
"Сега трябва да използваме момчетата. Те са в страхотна форма. Видяхте и Даниел Стъридж, а той точно стъпва в игра. Всички искат да играят. "
- Битка на грандовете: Манчестър Юнайтед и Ливърпул влизат в дуел за Адам Уортън
- Слот: На „Анфийлд“ ще е различно срещу Галатасарай
- Ливърпул – Галатасарай: „червените“ търсят обрат на „Анфийлд“
- Пуснаха билетите за финалите на УЕФА 2026
- Мачът с Галатасарай решава бъдещето на Слот
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]