Тери: Имам недовършена работа във Вила
Легендата на Челси Джон Тери обяви, че има шанс да се върне в състава на Астън Вила въпреки че тимът не успя да спечели промоция за Висшата лига. През миналата година англичанинът обяви за своя цел да върне Вила в елита на Англия, но това не се случи и тимът остана в Чемпиъншип след загуба на финала на плейофите от Фулъм.
"Когато говорихме през лятото, болката все още беше там. Аз обикнах престоя в Астън Вила. Аз съм разочарован, че не се покачихме. Мениджърът, играчите и феновете бяха невероятни с мен, а аз мразя да губя. Чувствам, че има недовършена работа там.
"Стив Брус е страхотен човек и с подкрепата на новите собственици той ще върне клуба във Висшата лига. Не ме разбирайте погрешно, ако не се върна в игра аз ще съм доволен от постигнатото в невероятната ми кариера, но все още съм гладен за игра и мога да играя ако всичко е наред. За мен и семейството ми нещата са наред.
"Аз съм в най-добрата си форма от 10 години. Прекарах брилянтно лято, за първи път от 20 години се отделих със семейството си и бях с тях по време на училищните ваканции. Липсвах много миналата година защото дадох всичко на Астън Вила, но сега съм напълно възстановен."
- Дзион Судзуки ще премине медицински прегледи в Астън Вила
- Емилиано Мартинес няма да премине в Ювентус
- Джейдън Санчо предпочита да продължи кариерата си извън Премиър лийг
- Юри Тилеманс се извини на феновете на Астън Вила за думите си след трансфера
- „Дибу“ – вратарят, който така и не успя да си тръгне
- Емери след загубата от ПСЖ: Трябва да се гордеем с това, което направихме
- Луис Енрике след триумфа над Астън Вила: Беше много трудно
- ПСЖ защити Суперкупата на УЕФА след победа над Астън Вила
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]