Паркър: Моуриньо влачи клуба към дъното
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Пол Паркър вярва, че е необходима смяна на треньорския пост ако отборът ще следва да тръгне отново напред. Юнайтед направи най-слабия си старт от 26 години през този сезон след 2 загуби в три кръга.
"Имаше толкова много слаб футбол. Представянията са слаби и много хора казват, че Жозе е победител, а победите имат значение тук. Но Манчестър Юнайтед не е само до победите. Това е до стила, маниера на победата. Те не правят това вече. Това им беше отнето, на практика чрез треньорски методи.
"Сега никой не се изразява, не импровизира. Плащат се милиони и милиони на играчите и се опитват да ги контролират. Това няма смисъл в клуб като Манчестър Юнайтед. В крайна сметка това трябва да се промени. Стилът на играта няма да се промени докато Жозе Моуриньо е начело. Начинът, по който управлява тегли играчите надолу."
- Артета: Ще реагираме на загубата от Ман Юнайтед
- Доргу ще отсъства от игра 10 седмици
- Ювентус се насочва към нападател на Ман Юнайтед?
- Куня обясни как Карик е сплотил отбора
- Карик: Има чувство за единство в отбора
- Артета: Загубихме инерция срещу Ман Юнайтед
- Венгер: Карик създаде нещо специално
- Куня: Арсенал е най-добрият отбор в света
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]