Моуриньо: Юнайтед не загуби тактически
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо заяви, че неговата тактика не е причина за съкрушителната загуба от Тотнъм. В понеделник вечер Моуриньо претърпя своето най-голямо домашно поражение в треньорската кариера. Хората на португалеца загубиха от "шпорите" с 3:0, като и трите гола на гостите дойдоха след почивката.
След мача Жозе намекна, че всичките попадения са в резултат на индивидуални грешки. Мениджърът отказа да признае, че самият той е сбъркал.
"Упорито се трудихме цяла седмица и от стратегическа гледна точка не сме загубили. От тактическа гледна точка не сме загубили. Но въпреки всичко загубихме двубоя. Много, много добре се трудихме цяла седмица, много добре се подготвихме за мача и играхме много добре. Играчите демонстрираха великолепна настройка.
Ние трябваше да водим минимум с два гола на почивката - 2:0, 3:1 или 3:0. А след това в играта нещо леко се промени. Резултатът стана 0:2, но отборът остана в мача и аз мисля, че всеки би почувствал, че наш гол можеше да промени направлението на срещата.
Мисля, че и Тотнъм също почувства това. Но след това те вкараха трети гол и това завърши мача", заяви Моуриньо.
- Маласия е ядосан на Ман Юнайтед след проваления трансфер
- Ман Юнайтед обмисля да похарчи 200 млн. за летни трансфери
- Ясна е позицията на Ман Юнайтед за Роналдо
- Карик иска Рашфорд да се върне в Ман Юнайтед
- Карик: Цяла седмица напомнях на играчите си колко добър е Фулъм
- Ман Юнайтед измъкна победата срещу Фулъм
- Си Дзинпин се оказа фен на Ман Юнайтед
- Бруно дава „последен шанс“ на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]