Рууни: Жозе знае какво прави
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни подкрепи мениджъра Жозе Моуриньо след поредицата от критики, които получи той от легенди на клуба и специалисти в медиите. Португалецът критикува клуба си след липсата на желаните от него трансфери през лятото, а изглежда че има някакъв конфликт между него и капитана Пол Погба. CNN цитира:
"Те имат качеството, просто трябва да продължат работата. Моуриньо знае какво прави и знае как се печелят титли. Аз съм сигурен, че с качеството, което има, той ще може да направи отбора претендент."
Междувременно легендата Алан Шиърър също критикува Юнайтед:
"Те опитаха всичко за да спрат пропадането. Трима мениджъри, стотици милиони за играчи - но изглежда няма план. В сезоните след сър Алекс Фъргюсън те завършиха с 22, 17, 15, 24 и 19 точки зад шампиона. Това сега не е претендент за титлата. Само 2 кръга, а вече клуба е в хаос и няма лидерска позиция на върха.
"Трябва да попитам - Какво става по дяволите? В може би най-големият клуб в света, председателят, един от най-добрите мениджъри и много звездни играчи изглежда вървят в различни посоки."
- Битка на грандовете: Манчестър Юнайтед и Ливърпул влизат в дуел за Адам Уортън
- Анри: Бруно играе с мозъка си, не с краката
- Ман Юнайтед набеляза четири основни цели за лятната селекция
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]