Юнайтед ще блокира изслушването на Евра за скандалите в ЮАР
Манчестър Юнайтед е готов да блокира участието на Патрис Евра в изслушването му от дисциплинарната комисия на френската федерация по футбол, относно скандалите в националния отбор на Франция по време на Световното първенство по футбол в ЮАР. Както е известно, следващия вторник Евра заедно с Никола Анелка, Ерик Абидал, Франк Рибери и Джереми Тулалан е извикан в Париж и да обясни случилото се.
От Юнайтед обаче са недоволни, че играчът е призован на това изслушване извън рамките на календара на националните отбори, съобщава The Guardian.
По-рано стана известно, че Байерн Мюнхен няма да пусне Рибери, позовавайки се на това, че в Устава на ФИФА няма пункт, който позволява на националните федерации да си викат играчите когато поискат
„На първо място стои нашата подготовка. Тя има приоритет пред изминалото Световно първенство по футбол", обясни президентът на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]