Тотнъм надви Нюкасъл
Нюкасъл Юнайтед посрещна Тотнъм на своя "Сейнт Джеймсис Парк" за първия кръг от новия сезон на Висшата лига. Днес гостите успяха да победят с 2:1 но по не най-убедителния начин, а талисмана Хари Кейн не показа обичайното ниво за "шпорите".
В 8-ата минута резултатът бе открит от Ян Фертонген, който завърши от непосредствена близост отклонена от Санчес топка при корнер за 1:0.
В 11-ата минута Хоселу върна гол за 1:1 с глава след перфектно центриране на Ричи. В 18-ата минута отново при гол с глава от близо Деле Али завърши подаване на Орие за 2:1.
След почивката и двата тима имаха шансове за гол, а може би най-близо бе Рондон, който нацели горната греда на Лорис при една ситуация.
- Тотнъм е близо до привличането на Маркос Сенеси като свободен агент
- Тотнъм иска 24-годишен доказан вратар от ШЛ
- Тотнъм започна мащабно разследване заради многото контузии
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Собствениците на Тотнъм обявиха мащабна реконструкция на клуба
- Де Дзерби планира трансферен удар по Брайтън след назначението си в Тотнъм
- Палиня иска да остане в Тотнъм
- Хари Кейн поздрави Тотнъм за спасението във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]