Лалана: Време е за титла
Полузащитникът на Ливърпул Адам Лалана сподели очакванията си от предстоящия сезон във Висшата лига на Англия. Футболистът признава, че една от целите пред отбора е спечелване на титлата в Премиършип.
"Това е много интересно и вълнуващо време. Радвам се, че се намирам в топ клуб, който може да се бори за трофеи. Освен това с нетърпение очаквам участието си в националния отбор на Англия.
Що се отнася до клуба, искам да направя поредната крачка. Ние вече стигнахме до финали, но никога не сме побеждавали. Време е да променим това. Имаме всичко, за да постигнем победа. Получихме колосален опит, подписахме с отлични играчи.
Мисля, че през тази година Ливърпул може да се пребори с Манчестър Сити за титлата. Надявам се, че останалите отбори ще могат да отнемат точки от Сити", заяви Лалана.
- Ливърпул научи цената на Шлотербек
- Новите финансови правила във Висшата лига могат да взривят трансферния пазар
- Невил за Салах: Хвърли граната в съблекалнята на Ливърпул
- Руни избухна срещу Салах: На мястото на Слот дори нямаше да го допусна до стадиона
- Реднап защити Слот: Ливърпул не може да уволни треньор, спечелил титлата
- Интер подновява интереса си към Къртис Джоунс
- Ливърпул отново атакува звезда на ПСЖ
- Ливърпул е готов да се раздели с Киеза още това лято
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Благодаря!
И за пореден път те моля да не ми говориш на официална форма, а на 'ти'.
П.С. пускай и ти плейстейшъна, че да ти мине мерака за купи, питай :) . Сега пак акп не си разбрал, шегувам се B)