AS: Двама от списъка на Моуриньо са били от Реал
Босът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо е пожелал двама играчи от Реал Мадрид, разкри испанското издание AS. След унизителната загуба на "червените дяволи" с 4:1 от Ливърпул в предсезонна приятелска среща, португалецът разкри, че преди месеци е предал списък от петима човека, които е поискал да бъдат закупени, като все още чака поне едно от тези имена.
AS споделя, че двама от играчите в списъка са били Гарет Бейл и Кристиано Роналдо, който това лято замени Мадрид с Ювентус.
"Аз подадох лист с пет играча, които ме интересуват, и се надявам да имам поне един от тях. И ако това не е възможно, ще продължим да се борим, да работим и да вярваме, с това, което имаме."
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]