Куртоа отново намекна, че ще напусне Челси
Вратарят на Челси Тибо Куртоа намекна, че би се радвал, ако се завърне в Мадрид през това лято. Както е известно, белгиецът навлезе в последната година на своя договор с клуба, въпреки старанието на лондончани да подпишат нова сделка с белгиеца.
Тибо намекна за евентуално напускане на "Стамфорд Бридж" през миналата седмица, заявявайки пред белгийска телевизия, че чувства сърцето си в Мадрид. Сега 26-годишният белгиец, които утре ще се изправи с националния си отбор срещу Бразилия в четвъртфинален мач от Мондиал 2018, в прав текст каза, че би искал да се прибере в Мадрид, където пребиваваше по време на престоя си в Атлетико.
"Обичам да живея в Лондон. Мадрид и Лондон са великолепни градове. Разликата е, че децата ми живеят в Мадрид. Няма да лъжа, искам да съм близо до тях. Това не означава, че ще се върна, но те са много важни за мен и аз възнамерявам да предприема действия, за да ги виждам по-често.
Не искам да говоря за това сега. Само ще кажа, че нещата ще се изяснят след края на Световното. Най-важното за мен са децата ми и аз ще реша как ще е най-добре за мен", заяви Куртоа.
- Тухел разкри подробности за контузията на Рийс Джеймс
- Нов удар за Англия: Рийс Джеймс пропуска поне още два мача на Мондиал 2026
- Челси започна преговори за защитник на Кристъл Палас
- Кукурея прикани Енцо Фернандес да напусне Челси за Реал Мадрид
- Комо отправи официална оферта за защитник на Челси
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]