Моуриньо иска от Погба да скъса с Райола
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо желае полузащитникът Пол Погба да прекрати сътрудничеството си със своя агент Мино Райола, съобщава France Football. Според авторитетната медия, именно агентът е основната причина за влошаването на отношенията между играч и мениджър, като не е изключено футболистът от националния отбор на Франция да напусне заради това обстоятелство.
Съобщава се, че Моуриньо нееднократно е излагал пред Погба своето отрицателно отношение към Райола. Сериозните разногласия между Пол и Жозе са започнали да се появяват от януари тази година.
Ако все пак се стигне до раздяла между играч и клуб, Юнайтед ще поиска за своя футболист минимум 100 милиона паунда.
Както е известно, по-рано днес The Sun излезе с материал, в който се твърди за намерението на ПСЖ да привлече Погба, като в сделката може да бъде използван Марко Верати.
- Уулвс си тръгна с точка от Олд Трафорд
- Рууни: Ман Юнайтед се нуждае от играчи
- Ман Юнайтед пак ще се наложи над Уулвс
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Ериксен упрекна Аморим за публичната критика на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е близо до трансфер на френски национал
- Ман Юнайтед преговаря с нападател на Мали
- Кралица Виктория и 4000 мача: главната футболна традиция на Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]