Лампард: Преговарям с Дарби, Челси е мечта
Легендата на Челси Франк Лампард призна пред Sky Sports, че в момента преговаря с Дарби Каунти за заемане на позицията на мениджър на тима. "Овните" търсят нов бос след като Гари Роует премина в Стоук Сити през миналата седмица. 39-годишният Лампард е без работа след прекратяване на кариерата си през 2017-та.
Смята се, че Лампард е едно от 20-те имена, което се спряга за позицията.
"Има интерес от Дарби. Аз разговарям с тях. Аз съм амбициозен и искам да стана мениджър в един период. Това е голям клуб с история и традиция, което харесвам. Ще продължим да говорим и ще видим.
"Челси, разбира се, е като мечтана работа, която може би един ден ще поема. Но може да отнеме дълго време преди да мога да стигна до там. Ще видим, аз имам амбициите да го направя. Как ще откажа ако Челси ми предложи работа? Челси е моят клуб и аз чувствам, че имам какво да предложа. Очевидно решенията там са на други хора, важни хора, и трябва да съм готов за това."
- Чалоба избегна счупване на глезена
- Росеньор реагира на намека на Фернандес за напускане на Челси
- Пърслоу: Наказанието на Челси бе „изключително леко“ и „благоприятно“
- Звезда на Челси намекна за трансфер след унизителната загуба от ПСЖ
- Кайседо: ПСЖ е един от най-силните в света
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Луис Енрике след разгрома над Челси: Показахме колко непредсказуем може да бъде ПСЖ
- Росеньор след тежкото отпадане на Челси: На това ниво не можеш да си позволиш грешки
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]