Фулъм спечели плейофа за Висшата лига
Астъл Вила и Фулъм се срещнаха на стадион "Уембли" във финалната среща от плейофите за влизане в Шампионска лига. След минимална победа от 1:0 Фулъм ще играе в елита на Англия отново, докато Вила остава за поне още година в Чемпиъншип.
Голът днес бе дело на Кеърни в 23-ата минута, когато той бе изведен по чудесен начин от Сесеньон в наказателното поле и матира вратаря за 1:0.
В 70-ата минута на мача Одои бе изгонен за Фулъм и до края Вила създаде опасности, но така и не достигна до гол.
- Астън Вила обяви трансфера на Ейбрахам
- Бешикташ купи Ейбрахам, за да го продаде на Астън Вила
- Астън Вила се справи с Нюкасъл
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Интер се интересува от вратар на Астън Вила
- Емери иска да спечели Лига Европа с Астън Вила
- Санчо донесе победата на Вила срещу Фенербахче
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
846
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
КОМЕНТАРИ
26.05.2018 в 22:31
Честито! Аз очаквах Астън Вила да се класират във Висшата Лига, но явно това няма да се случи този сезон, жалко. Все пак, честито на феновете на Фулъм (ако има такива, защото не знам дали има такива в България), ще бъде интересен следващият сезон.