Киоун се надява, че Емери ще купи Верати
Бившият защитник на Арсенал Мартин Киоун се надява, че новият наставник на "артилеристите" Унай Емери ще започне работа с покупката на полузащитника на ПСЖ Марко Верати. Според различни източници, приоритетна цел на Арсенал за летния трансферен прозорец е Жан-Мишел Сери от Ница.
Киоун обаче се надява, че испанецът ще използва старите си връзки и ще привлече по-креативния Верати. Мартин е сигурен, че играч като Марко ще бъде отлично попълнение за Арсенал.
"Феновете на Арсенал искат играчите упорито да се сражават - както у дома, така и на гости. Емери трябва да купи играчи като Марко Верати. Той дава всичките тези качества на полузащитата на ПСЖ", заяви Киоун.
- Морган за резултата 4-1 на Арсенал: Колосална победа
- Артета за победата над Астън Вила: Страхотна вечер
- Емери за загубата от Арсенал: Много съм доволен от играчите
- Арсенал се наложи категорично над Астън Вила (видео)
- Рууни коментира спасяването на Рая срещу Брайтън
- Емери: Гостуването на арсенал ще е най-голямото ни изпитание
- Астън Вила ще опита да изравни лидера
- Салиба: Важното е какво ще бъде в края, а не сега
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]