Кейн: Загубата от Юнайтед ще боли дълго
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн вярва, че разочарованието в отбора след напускането на ФА Къп на полуфиналната фаза този сезон след загуба с 2:1 от Манчестър Юнайтед, дълго време ще тормози състава. Преди изравнителния гол на противника Али и Кейн бяха близо до още голове, а Дайър нацели гредата на Де Хеа, но в крайна сметка Юнайтед изравни и поведе, преминавайки към финала на състезанието.
"Аз съм разочарован, както и целия отбор, целия клуб. Не беше нашия ден и това е разочароващо. Ние можем единствено да се върнем с добра игра във Висшата лига. Остават четири мача и само там можем да играем. Трябва да сме в топ 4 и това е важно.
"Тази загуба заболя и ще е така до края на сезона, но ние имаме още работа за вършене."
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Тотнъм се смъкна в зоната на изпадащите за първи път в историята на ВЛ
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]