Юнайтед обърна Сити след два пасив (видео)

Манчестър Юнайтед развали празненството на шампиона от Висшата лига тази година, като го отложи временно след гостуването си на "Етихад Стейдиъм" в срещата от тридесет и втория кръг на първенството. Днес "гражданите" успяха да поведат с 2:0 в първото полувреме, но допуснаха три гола за обрата до 3:2 във втората част в полза на "червените дяволи".

Венсан Компани откри резултата в 25-ата минута след центриране на Сане и перфектен удар с глава за 1:0. 5 минути след това Стърлинг намери Гюндоган в наказателното поле за елегантно завъртане и 2:0 в полза на "гражданите".

Във второто полувреме Погба върна гол в 53-ата минута, изведен от Ерера с гърди в наказателното поле, а отново французинът изравни за 2:2 в 55-ата минута след центриране на Санчес и удар с глава. В 69-ата минута обратът бе факт след центриране на Санчес за Смолинг и 3:2.