Мхитарян: Трябва да се борим за Венгер
Новото попълнение на Арсенал Хенрик Мкхитарян сподели мнението си, че тимът трябва да даде всичко за мениджъра Арсен Венгер. Без наличието на арменеца в състава в Лига Европа тимът загуби изненадващо от Йостерсундс пред своята публика преди през уикенда да загуби и финалът в Купата на лигата срещу Манчестър Сити с категоричното 3:0. Всичко това отново стана причина медиите да се прицелят в мениджъра:
"Това не е най-лекият период за клуба. Но ние сме тук да помогнем, да дадем всичко и да върнем Арсенал на нивото, на което беше преди. Аз знам, че няма да е лесно, но ние ще опитаме и правим всичко възможно.
"Удоволствие е да работиш с Венгер. Той знае много за футбола, може да даде добър съвет, и аз съм много щастлив да съм тук. Разбира се, за него не е лесно, също. Ние трябва да играем за него, защото той е пример в тима, голям човек за отбора. Трябва да дадем най-доброто и да покажем, че сме готови да се жертваме за него."
- Срамна провокация по време на дербито в Лондон: фен показа на Райс снимка на съпругата му
- Огледалото
- Реднап: Арсенал и Тотнъм са от различни лиги
- Арсенал следи Иван Фреснеда
- Тудор: В момента Арсенал е твърде силен за нас
- Артета отбеляза настройката на Арсенал
- Арсенал се завърна на победния път, разгромявайки Тотнъм
- Артета: Напуснете, ако не искате този шум
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]