Венгер: Нямаме пари за защита
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер сподели, че липсата на финансова мощ е причината клубът да не подсили защитата си в последния трансферен прозорец. Арсенал добави към офанзивните си опции с привличането на Обаемянг и Мкхитарян след напускането на Алексис Санчес и Оливие Жиру.
"Вижте, подсилването на защитата е огромен проблем за всички. Всеки гледа за защитници. Може да погледнете, вижте Сити - те отново купиха защитник. Колко пари похарчиха те за защита в последните 3 години?
"Ние нямаме финансовата сила на Манчестър Сити. Фактът, че те са допуснали два пъти по-малко голове от нас е вследствие и на това, че и в атака са много силни. Те имат и повече владение в полето на противника, в сравнение с нас."
- Арсенал превърна Морган Роджърс в трансферна цел №1
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- Арсенал продължи с Инкапие
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
Иначе, онзи ден видях, че почнали да санират "Емирейтс", затова пак нямало пари :D Щото Някой ни надуваше ушите преди 10 години, че като излее бетона и го изплати, сме щели да видим какви звезди ще почне да привлича. А то, сега пак нямало пари...