Клоп: Топ 4 ще е успех
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп вярва, че ако отборът му успее да се класира в топ четирите позиции на Висшата лига тази година, това ще е успешен сезон. В момента отборът е на трето място с 13 кръга до края.
"Когато започнеш сезон ти мечтаеш за нещо и трябва да определиш реалистични цели. Аз мисля, че да си шампион е мечтата, не само за Ливърпул, но особено за Ливърпул. Сити обаче прави силен сезон и е трудно.
"Ако не може да си първи, то най-добре да си втори, но от второ до четвърто място в края на сезона е добро постижение. Тези цели са еднакво трудни. Всеки мисли, че Арсенал е назад, но това не е така. Ако в една седмица загубим и Арсенал спечели те ще приближат. Тотнъм е в тази група в момента, така че със сигурност топ 4 е успех."
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
- Ван Дайк: Вече мислим за следващия мач
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]