Пеп: Лятото ще опитаме пак с Марез
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола настоя, че "гражданите" не са се отказали от преследването на Рияд Марес от Лестър Сити. Алжирецът опита да си издейства трансфер в последните два трансферни прозореца и подаваше молби за напускане на Лестър, но до трансфер не се стигна.
Днес пред Sky Sports Гуардиола каза: "Той е играч на Лестър. Всеки знае, че опитахме, но не можем да си го позволим в този момент, тази цена, която искат. Аз ги разбирам перфектно. Ние опитахме и през лятото, опитахме сега, но както тогава те заключиха вратата.
"Не беше възможно. С Лапорте, да, с другия - не. Ние ще видим какво ще стане през лятото."
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Холанд оглави класацията на Forbes за най-добре платени спортисти под 25 години
- Манчестър Сити избра Енцо Мареска за наследник на Гуардиола
- Манчестър Сити официално се раздели с Пеп Лейндерс
- Пеп: десетилетието, което промени Англия
- Евра: Футболът губи велик треньор с напускането на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]