Венгер: Йозил може да остане, Санчес - надали
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер отново бе запитан за възможността клубът да задържи двете си звезди в лицето на Месут Йозил и Алексис Санчес. Сега Венгер каза, че Йозил има шанс да поднови договорът си, но не е много вероятно Санчес да продължи престоя си в клуба. Sky Sports цитира:
"Да, все още има възможност Йозил да остане. Тези момчета искат да победят, но те искат и да правят пари. Така че те искат комбинация от двете неща, което могат да им дадат големите клубове. Той е печелил трофеи с нас. Той иска да се бори във Висшата лига и това е нормално когато си на това ниво.
"Изглежда, че Санчес няма да продължи с нас. Но ние искаме да задържим Джак и ако имаме шанс може би Йозил. Нуждата от подобряване ще е по-ниска ако и тримата останат."
- Венгер: Арсенал заслужава да спечели Шампионска лига
- Арсенал иска до 20 милиона паунда за Габриел Жезуш
- Девет английски отбора ще играят в Европа през следващия сезон
- Невил: Спечелването на Шампионска лига е следващата логична стъпка за Арсенал
- Луис Енрике: Арсенал и ПСЖ не са противоположности
- Деклан Райс: Артета ме превърна в по-завършен халф
- Луис Енрике: Искаме да продължим да пишем историята на ПСЖ
- Микел Артета бе избран за мениджър №1 във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]