Челси започна да търси нов мениджър
Ръководството на Челси започна да търси нов мениджър на отбора заради вероятното напускане на Антонио Конте след края на сезона. Според информация на британски източници, най-приоритетен вариант за лондончани е наставникът на Ювентус Масимилиано Алегри, както и бившият старши-треньор на Барселона Луис Енрике.
Освен това се разглеждат кандидатурите на Маурицио Сари от Наполи и на Диего Симеоне от Атлетико Мадрид, като в Лондон разбират, че трудно ще получат сегашния наставник на "дюшекчиите". Вариант със завръщане на Карло Анчелоти не се разглежда.
Що се отнася до Конте, в Англия предполагат, че италианецът ще замени Унай Емери в ПСЖ или Зинедин Зидан в Реал Мадрид.
- Челси договори личните условия с Пеп Чавария
- Челси официално привлече Марко Палестра от Аталанта
- УЕФА глоби Челси с 3 милиона евро за нарушение на финансовите правила
- Кай Хаверц се извини след шокиращото отпадане на Германия от Мондиал 2026
- Челси разкри причините за раздялата с Енцо Мареска
- Челси влиза в битката за нападател на Монако
- Съндърланд отхвърли първата оферта на Челси за Гранит Джака
- Челси отхвърли първата оферта на Комо за Трево Чалоба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]