Миралас преминава в Олимпиакос под наем
Крилото на Евертън Кевин Миралас се съгласи да премине в Олимпиакос под наем, информира Sky Sports, като така той ще се завърне в клуба, където прекара 15 месеца преди идването в Евертън през 2012-та. Белгиецът няма нито една минута игра откакто Сам Алърдайс пое клуба и 30-годишният е получил разрешение да замине за Гърция, където вкара 20 гола в сезон 2011-12.
През 2011-та Миралас премина в Олимпиакос от Сен Етиен. В петте си години на "Гудисън Парк" пък Миралас изигра над 130 срещи и помогна на Белгия да достигне четвърт-финал на Световната купа в Бразилия през 2014-та.
- Евертън изпусна победата срещу Кристъл Палас и усложни битката за Европа
- Евертън спря Сити, Форест оцеля, а битката във Висшата лига се нажежи
- Ман Сити избегна загубата срещу Евертън и изпусна инициативата в битката за титлата
- Евертън набеляза Уайт, Стоунс, Грилиш и Делап за лятна селекция
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Евертън задържа Майкъл Кийн с нов договор
- Евертън ще задържи Ливърпул в дербито
- Анонс на 32-ри кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]