Филипс: Предпоследни сме, но пък взехме точка срещу Евертън
Крилото на Уест Бромич Мат Филипс сподели, че е уверен в това, че "свраките" ще направят всичко по силите си, за да оцелеят във Висшата лига. Както знаете Уест Бромич продължи серията от 18 двубоя в първенството без нито една постигната победа, след като тима записа нулево равенство у дома срещу Евертън на "Boxing Day". В момента отбора се нарежда на предпоследната позиция в подреждането, като само три точки го делят от спасителната зона.
"Може би успявате да забележите, че нашето представяне е наистина добро, като създаваме доста положения пред съперника. В последните няколко седмици подобрихме играта си, като успяхме да извадим позитиви - още една точка в актива ни. Евертън се намира в добра форма. Показахме на всички, че сме способни да се справяме с най-различни ситуации," сподели Филипс.
- Родри избегна въпрос за бъдещето си
- Мачът с Галатасарай решава бъдещето на Слот
- Ман Юнайтед набеляза четири основни цели за лятната селекция
- Дежавю за Григор в Маями: неудобният Колиньон отново застава на пътя му
- Брентфорд изпусна победата срещу Уулвс
- Родри предупреди Арсенал и Реал
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]