Алардайс: Ако всеки има още 2-3% ще предизвикаме Ливърпул
Мениджърът на Евертън Сам Алардайс заяви, че неговия отбор е способен да предизвика Ливърпул, ако тима успее да покаже най-доброто, на което е способен. Както знаете двата английски клуба се изправят един срещу друг в неделя, като "червените" са фаворит в срещата, предвид по-добрата форма, в която се намират.
"Предпочитам този мач да се играе след два месеца, а не точно тази неделя, тъй като играчите ни ще имат по-голяма увереност от резултатите, които ще постигнат. Те ще имат възможността да покажат най-доброто, на което са способни. Нашите футболисти трябва да се възползват от факта, че са професионални играчи на Евертън и трябва да се раздадат точно в тази среща. Ако всеки един тях успее да даде още 2-3 процента от себе си, то тогава бихме могли да предизвикаме Ливърпул," заяви Алардайс.
- Ман Юнайтед обмисля да похарчи 200 млн. за летни трансфери
- Фулъм работи по договора с Хари Уилсън
- Арсенал привлече възпитаник на Тотнъм
- Уулвс отказа да продаде Улф на Рома
- Росеньор обясни отсъствието на Джеймс и Нето
- Арсенал повторно победи Челси и е на финал на Купата на Лигата
- Ясна е позицията на Ман Юнайтед за Роналдо
- Керкез: Всяка седмица трябва да играем по този начин
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]