Канчелскис: Юнайтед задължително трябва да спечели
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед и Ман Сити Андрей Канчелскис заяви, че "червените дяволи" задължително трябва да спечелят неделното дерби с Манчестър Сити ако искат да съхранят надеждите за титлата тази година. Сити се намира на 8 точки пред втория в таблицата - Юнайтед.
"Ако Манчестър Юнайтед спечели това дерби срещу Манчестър Сити, те ще имат добър шанс за титлата. Това е задължителен за печелене мач. Юнайтед има нужда от трите точки. Това са трудни месеци около Коледа - декември и януари. Има прекалено много срещи.
"Има Шампионска лига, Висша лига, ФА Къп, Купа на лигата и национални отбори. Това е прекалено, но ще видим какво ще стане. Дербито е важно и за двата отбора. Ако Сити загуби точки това ще е добър шанс за Юнайтед в надпреварата за короната. Ако не - ще е трудно.
"Манчестър Сити играе добър футбол. Те са по-атакуващи и имат много реализатори. Ще видим през декември кой е най-добър - Моуриньо или Гуардиола."
- Тросар: Арсенал е готов за финала с Манчестър Сити
- Решението за Челси може да помогне на Ман Сити по делото за 115 нарушения
- Арбелоа след елиминацията на Сити: Да победиш отбор на Гуардиола с 5:1 е нещо огромно
- Гуардиола след отпадането от Реал: Бъдещето на Ман Сити е светло
- Манчестър Сити отпадна от Реал след загуба с човек по-малко
- Родри избегна въпрос за бъдещето си
- Арбелоа: В Реал няма „свещени крави“, а на Гуардиола няма какво да му казвам
- Манчестър Сити гони труден обрат срещу Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]