Алвеш: Жезус е добър колкото Роналдо
Бранителят Дани Алвеш сподели мнението си, че нападателя на Манчестър Сити Габриел Жезус притежава нужните качества и добър колкото и бразилеца Роналдо. Както знаете до момента има доста добри показатели с националния отбор на страната, след като е отбелязал 7 попадения в 12-те изиграни мача, като се очаква младока да започне като титуляр срещу Англия във вторник вечер. Поради това бившият защитник на Барселона коментира следното:
"Имайки предвид нещата, които е постигнал, то определено мога да заява без съмнение, че той прави това, което най-много обича. Не се шегувах, когато го определих като новия Роналдо. Те имат доста прилики. Жезус за момента е страхотен, а има още какво още да ни показва."
- Родри избегна въпрос за бъдещето си
- Арбелоа: В Реал няма „свещени крави“, а на Гуардиола няма какво да му казвам
- Манчестър Сити гони труден обрат срещу Реал Мадрид
- Родри предупреди Арсенал и Реал
- Гуардиола не се предава: Битката за титлата още не е приключила
- Грандове от Висшата лига следят десния бек на Брентфорд Кайоде
- Ман Сити се препъна срещу Уест Хeм и доближи Арсенал до титлата
- Гуардиола защити избора си на състав след тежката загуба от Реал
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]