Клоп: Ливърпул трябва да накара Коутиньо да иска да остане
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че се надява клубът да направи достатъчно, за да накара Филипе Коутиньо да иска да остане в състава въпреки интереса от Барселона. През последния трансферен прозорец бразилецът бе много близо до трансфер в испанската Ла Лига. Коутиньо има договор с Ливърпул до 2022-ра.
"Нямам идея, ще видим. Ние не говорим за такива неща. Можете ли да си представите какво ще стане ако обявя 'Да, имаме уговорка'? В този момент 100%-та истината е, че никой не мисли за това. Ние не говорим за това и защо да го правим?
"И в двата случая няма смисъл - дали има или няма споразумение, това не е важно в момента. Има други моменти, в които ще е подходящо да се говори, но не през октомври. Това, което мога да кажа, като цяло, и както го разбирам, е че трябва да създадем ситуация, в която играчите трябва да искат да са част от това, което имаме.
"В този момент имаме това. Никой не мисли за януари, нито за юни и юли."
- Ливърпул у дома ще надделее над Палас
- Слот остава начело на Ливърпул и през следващия сезон
- Ливърпул следи Коло Муани, Ювентус готов да действа бързо
- Ливърпул набеляза Диоманде за заместник на Салах, преговорите вече текат
- Джоунс и Макалистър могат да напуснат Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Салах ще бъде ключов до края на сезона
- Собослай: Виждам бъдещето си в Ливърпул
- Йеро: Салах би бил страхотно попълнение за Реал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]