Гигс: Битката между Марсиал и Рашфорд е страхотна
Легендата на Манчестър Юнайтед Райън Гигс сподели, че за него е истинска наслада да наблюдава битката между Маркус Рашфорд и Антонио Марсиал за място в титулярните 11 на Жозе Моуриньо. Статиската показва, че Рашфорд е започнах в 6 от общо 7-те двубоя на Юнайтед от старта на кампанията, но пък френския нападател се бори усърдно за мястото, отбелязвайки общо 5 попадения във всички турнири.
"Битката между Рашфорд и Марсиал е просто страхотна за наблюдаване. Определено мога да кажа, че и двамата биха могли да играят в един и същия състав, като Маркус може би е ориентиран по скоро като централен нападател, докато Марсиал може да заеме позиция на левия фланг. И двамата притежават уникален дрибъл и са изключително опасни и биха могли да бъдат считани като играчи от най-висока класа, които бележат по 20 гола на сезон," сподели Гигс в интервю за SkySports.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]