Почетино: Нашата цел е Висшата лига и Шампионска лига
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетини сподели, че ще за Тотнъм ще бъде грешен ход, ако триумфира с Купата на Лигата или ФА Къп, а за сметка на това пожертва представянето си в Шампионска лига или Висшата лига. "Нашият настоящ проек е да се опитаме да спечелим Висшата лига или Шампионска лига," коментира Почетино.
"За мен това са двата най-големия трофея. Бих доволен ако триумфираме в Купата на Лигата или ФА Къп, но Тотнъм трябва да работи върху съвсем различни приоритети. Ако забравим за Висшата лига и Шампионска лига, то това би било много голяма грешка. Мисля, че целта на големите отбори за точно тези два трофея," сподели треньорът.
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
- Ван де Вен отказва нов договор с Тотнъм
- Де Дзерби потвърди контузии на Симонс и Соланке след победата над Уулвс
- Тотнъм прекъсна серията си без победа след успех над Уулвърхемптън
- Тотнъм постигна принципна договорка със Сенеси
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]