Жиру: Останах в Арсенал по лични причини
Нападателят на Арсенал Оливие Жиру заяви, че е бил близо до напускането на отбора през лятото, но е променил решението си след като е почувствал, че има недовършена работа с "артилеристите". На пресконференция преди срещата на тима утре в Лига Европа той каза:
"Това е много лично решение. Вярно е, че бях близо до напускане на клуба защото исках да играя,но аз останах след много мислене със семейството и близките ми приятели. В спортен смисъл аз исках да остана в Арсенал защото сметнах, че историята ми не е довършена.
"Клубът има вяра в мен и аз искам да се отплатя. Все още искам да се подобрявам и искам да спечеля още трофеи с тима. Както казах на мениджъра, нашата история не е свършила, и всички бяха доволни от това.
"За мен е чест да играя за Арсенал и да вкарам почти 100 гола. Надявам се да ги достигна възможно най-бързо. За нападател е важно да вкарва. Тази мисъл постоянно е с мен, но по-важно е да побеждаваме. Ако играем добре головете ще дойдат. "
- Карагър похвали Гьокереш
- Срамна провокация по време на дербито в Лондон: фен показа на Райс снимка на съпругата му
- Огледалото
- Реднап: Арсенал и Тотнъм са от различни лиги
- Арсенал следи Иван Фреснеда
- Тудор: В момента Арсенал е твърде силен за нас
- Артета отбеляза настройката на Арсенал
- Арсенал се завърна на победния път, разгромявайки Тотнъм
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]