Пеп: Справедлив съм с Агуеро
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола сподели, че по негово мнение се отнася справедливо с нападателя Серхио Агуеро и никога не се е съмнявал в качествата на аржентинеца. Агуеро беше резерва в последния мач на тима срещу Борнемут, като той не игра и по време на паузата за национални срещи за родината си.
"Той е добре. Само заради двама глупави мениджъри той не се появи в игра. Само това е причината. Нямаме съмнения в качествата на Серхио, но трябва да се справяме с играч от 20-21 човека. Трябва да сме честни и да третираме всички еднакво.
"Това не означава, че когато Серхио играе, значи съм доволен от него, а когато не играе - значи не съм доволен. Аз не съм дете. Аз съм баща на три деца. Искам да съм справедлив към всички с това, което мисля. Всеки ще има аргументи да иска да играе, но и останалите имат. Така стоят нещата."
Агуеро вкара в последните 5 домакинства на Сити срещу Ливърпул, който пристига по-късно днес за среща от Висшата лига:
"В Англия научих, че хората обичат статистики. Те винаги гледат Скай или тук и там. Не ми пука за това. Аз не гледам много статистики когато правя решения. Може би в този случай ще направя изключение и той ще играе."
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]