Лалана: Окслейд ще се развие тук, идва златото
Полузащитникът на Ливърпул Адам Лалана сподели мнението си за новото попълнение на клуба Алекс Окслейд-Чембърлейн. Според Лалана отборът е получил потенциална звезда в лицето на 24-годишния, който премина за 35 милиона лири от Арсенал.
"Аз мисля, че това е страхотно попълнение за Ливърпул. Но колкото това е добро за нас, толкова е добре и за него. Той иска да се развие като играч. Да дойдеш в Ливърпул с групата момчета, която имаме, и този мениджър, това ще подобри играта му и ще я повдигне на ново ниво. Това е страхотна атмосфера. Той може и да играе на няколко позиции, както и аз.
"Аз мисля, че стилът на игра му подхожда, с неговата сила и скорост, заедно с уменията, които има. Той може да играе този футбол на бърза скорост, който иска мениджъра. Това е фантастично попълнение и той ще ни даде опции, които нямахме в заключителната част на миналия сезон. Ние искаме да прогресираме и да спечелим нещо. Това не може да стане с 11, 12 или 13 човека. Трябва ти състав. Съставът сега изглежда голям и пълен с качество. Вълнуващи времена."
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]