Sky: Челси договори Окслейд-Чембърлейн
Sky Sports предаде, че от лагера на Челси са договорили трансфера на крилото на Арсенал Алекс Окслейд-Чембърлейн. 24-годишният ще бъде в лагера на Англия за идните срещи от Световната купа, като се очаква играчът да премине медицински тестове в базата на националния отбор.
Миналата седмица Sky предаде, че Чембърлейн е отказал нов договор с Арсенал, който е предложил увеличение на седмичното му възнаграждение до 180 000 лири седмично. Договорът на англичанина изтича през следващата година, заедно с тези на Алексис Санчес и Месут Йозил.
Освен с Челси крилото се спрягаше с Ливърпул, но изглежда Антонио Конте е направил решителна крачка в преследването си.
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
- Морган Роджърс: Нямам търпение да играя с Коул Палмър в Челси
- Енцо Фернандес се обърна към феновете след загубения финал на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]
И Венгата пак ще нададе вопли от тежката програма. Пък, дано тази година я 7-мо, я 8-мо място. Всичко е възможно и трябва да вярваме :D