Моуриньо: Ибра ще се върне през януари
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо сподели, че вероятно Златан Ибрахимович ще се върне в игра през месец януари, като сравни това с получаване на ново попълнение през зимата. 35-годишният подписа нов договор за една година през седмицата, след като предишният договор беше изтекъл и шведът бе свободен агент през лятото.
В момента Ибра третира тежка контузия в коляното, която получи през април в четвърт-финалите на Лига Европа:
"Той ще се върне януари. Когато пазарът ще е отворен и хората ще харчат пари, но ние няма. Но пък ще вземем играч, който беше основен за нас миналата година. Той ще дойде и ще ни даде допълнително качество във втората половина на сезона."
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Манчестър Юнайтед набеляза талант на Расинг като алтернатива на Люис Хол
- Барселона се сбогува с Рашфорд
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]