Джинас: Рафа ще напусне ако не му дадат пари
Джърмейн Джинас отправи публичен апел към отбора на Нюкасъл Юнайтед да похарчи повече пари през трансферния прозорец, ако не иска да загуби мениджъра Рафаел Бенитес, който обяви, че е разочарован от активността на тима това лято.
"Аз съм 100% зад Рафа и мнението, че имат нужда от играчи. Трудно е за мен, защото когато аз играех в Нюкасъл Юнайтед те бяха трети в лигата и играеха в Шампионска лига, като редовно завършваха в топ 4.
"Да, те спечелиха Чемпиъншип и завършиха сезона добре, но ми става лошо като си помисля, че играчите и мениджъра изляха душата и сърцето си в лигата, и не са подкрепени от ръководството. Пазарът е луд и те не могат да си позволят големи попълнения, но се притеснявам, че сега ще се борят за оцеляване. Това не е достатъчно добро за отбор като Нюкасъл."
- Рафиня след головата буря: Очаквахме тежък мач, но показахме класата си
- Флик възхитен: Второто полувреме показа истинското лице на Барселона
- Еди Хау: Сега мислим само за Съндърланд след тежкия удар от Барселона
- Нюкасъл допусна седем гола от Барса и отпадна от ШЛ
- ПСЖ, Милан и Нюкасъл готвят баскетболни отбори
- Флик: Барселона може да спечели Шампионска лига
- Барселона – Нюкасъл: каталунците ще се класират за четвъртфиналите
- Флик: Срещу Нюкасъл трябва да сме перфектни
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]